Мажите Одговараат На Тенок Фит Машки Кратки Комплети 2 Парчиња Облека Модни Летни Тренерки Секојдневен Сет
Новак

Мажите Одговараат На Тенок Фит Машки Кратки Комплети 2 Парчиња Облека Модни Летни Тренерки Секојдневен Сет

DEN 1332.80

Во достапна форма

100% Полиестер жан шорцеви долна облека. канада пливаат шорцеви затворање. бели шорцеви мажи памук. Материјал Материјал Со Дише И Фитилни Карактеристики На Ткаенината. Карактеристики Едноставно Печатењеповеќе Е Кул и Поудобно За Носење Во Лето, Летен Секојдневен Моден 2 парчиња Костум,Маица И Шорцеви со цврста боја,шорцеви со Врвка и Еластично Затворање. Многу Истегнување, Без Смалување, Без Пилинг После Миење. Функционални Џебови За Носење Телефон И Други Ситници Кога Лежите Наоколу Или Излегувате. Пригода Одлична За Секојдневно Носење, Внатрешно Надворешно, Спорт, Клуб Или Носење Дома. Исто Така Добар Избор За Подарок За Вашиот Татко, Син, Момче И Пријатели. шорцеви во теретана црни шорцеви машки шорцеви за обликување машка мода принцеза зелен тексас шорцеви за плен шорцеви комбинезон црни фармерки со тесни копчиња мажи над коленото каки моторџиски шорцеви бојлег шорцеви за пливање шорцеви за мажи машки шорцеви без мрежеста постава.

Главните карактеристики

Избор на клиент