1967 година Филаделфија # 195 соколи го потенцираат Атланта соколи екс/планински соколи
Новак

1967 година Филаделфија 195 соколи го потенцираат Атланта соколи екс/планински соколи

DEN 1.33

Во достапна форма

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Одлично за секој колекционер на Атланта соколи. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1967 година Филаделфија # 195 соколи го потенцираат Атланта соколи (фудбалска картичка) екс/МТ соколи. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички.

Главните карактеристики

Избор на клиент