Флорида држава Семинолес обичај врежана црна билијард знак - Гарнет
Новак

Флорида држава Семинолес обичај врежана црна билијард знак - Гарнет

DEN 1763.68

Во достапна форма

Ласерско врежано и рачно насликано во САД Карактеристики на вашиот омилен колегиум тим. Интеренските знаци на базени во Флорида се ласерски врежани и рачно завршени овде во САД! Овие индиции се направени од автентично дрво од јавор и имаат премиум карактеристики како што се ирски обвивка за постелнина и кожа врв. Секое стапче за базени со две парчиња е лично прегледан пред да започне производството и да се направи да нарачате, затоа ве молиме дозволете приближно 2 недели за испорака.

Главните карактеристики

Избор на клиент