Доцните 1980-Ти Раните 1990-ти Хантсвил Ѕвезди #34 Игра Користи Сина Џерси 44 ДП23944-Игра Користи МЛБ Дресови
Новак

Доцните 1980-Ти Раните 1990-ти Хантсвил Ѕвезди 34 Игра Користи Сина Џерси 44 ДП23944-Игра Користи МЛБ Дресови

DEN 2.33

Во достапна форма

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Крајот На 1980 Тите Почетокот На 1990 Тите Хантсвил Ѕвезди #34 Игра Користи Сина Џерси 44 DP23944 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент