Абеило Гимнастика Рака Костец За Девојки &засилувач; Момчиња, Атлетска Гимнастика Костец Гимнастика Ракавици Гимнастички Бар Дланка Заштита Спортски Додатоци За ?
Новак

Абеило Гимнастика Рака Костец За Девојки &засилувач; Момчиња, Атлетска Гимнастика Костец Гимнастика Ракавици Гимнастички Бар Дланка

DEN 111.68

Во достапна форма

Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 пара гимнастички рачки за девојчиња Тие можат да го намалат триењето помеѓу дланките и спортската опрема, подобрувајќи го вашето искуство со вежбање Карактеристики : 2 Дупки За Прсти За Лесно Носење на секоја гимнастичка опрема има 2 дупки за прсти, опремени со прилагодлива розова кука и нараквица со јамка. Тие можат да послужат како перници помеѓу дланките и спортската опрема, намалувајќи го триењето на дланките, подобрувајќи го вашето искуство со вежбање. Спецификации : Материјал : Мека Боја на кожа(по избор) : Розова(Сирена), Сина(Диносаурус) Големина(по избор) : гимнастички рачки : 8 х 13,5 см/3,15 х 5,3 инчи (Мали) гимнастички рачки : 8 х 14,5 см/3,15 х 5,7 инчи (Средно) пакетот вклучува : 1 Пар Гимнастички рачки Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали Грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Главните карактеристики

Избор на клиент