Пепер nsонсон автограмираше потпишан 8x10 Фото НФЛ Newујорк гиганти PSA COA
Новак

Пепер nsонсон автограмираше потпишан 8x10 Фото НФЛ Newујорк гиганти PSA COA

DEN 2.67

Во достапна форма

Сега на продажба е автограмирана фотографија од 8х10, која е потпишана од Пепер nsонсон Совршен за секоја колекција. Ова доаѓа со сертификат за автентичност од ПСА. 100% автентично. Друг одличен производ што ви го донесе Jag Sports Marketing.

Главните карактеристики

Избор на клиент