Innova Limited Edition XXL Inferno Champion Champion Firebird Diltion Driver Golf Disc [боите може да варираат]
Новак

Innova Limited Edition XXL Inferno Champion Champion Firebird Diltion Driver Golf Disc [боите може да варираат]

DEN 479.84

Во достапна форма

Боите може да варираат Шампионска пластика. Оценки за летот : Брзина 9, Glide 3, Свртете 0, Fade 4. Се одликува со ограничено издание XXL Inferno Hot Hot Ram. Firebird е преголем возач на растојание кој работи исклучително добро во главата. Тоа е нашиот најпопуларен возач на растојание. Комбинацијата на Firebird на супериорна брзина и стабилност овозможува да се фрлаат погони во ветрот со доверба. Одличен диск за фрлање флекс снимки со долг дострел. Омилен на странични и надземни фрлачи. Овој диск е дизајниран за играчи на професионално ниво. Боите може да варираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент