SXNBH 2PCS/ЛОТ 50 см дрво Едно парчиња билијард базен знаци за деца за домаќинства во базен за домаќинства
Новак

SXNBH 2PCS/ЛОТ 50 см дрво Едно парчиња билијард базен знаци за деца за домаќинства во базен за домаќинства

DEN 10000.00

Во достапна форма

Направено од тврдо дрво Секој знак за билијард е опремен со совет и браник. Погоден за играчи кои обрнуваат внимание на квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и одлична контрола. Користејќи ја најновата технологија за зафаќање со високи перформанси, може да обезбеди патување без напнатост и удобност секој пат. Белешка : Овој производ е одвојлив. Конзола како што е прикажано : 50cmtip Големина : Околу 11-12ммматеријал : Дрво Име : Билијард и базен со цевководи : Табела за деца на базени Вклучен : 1 *Билиард Cueplease разберете дека поради разликите во осветлувањето или компјутерските монитори, не можам да гарантирам дека тоа Фотографиите и вистинските бои се исти. Да се ​​направи различни методи за мерење, може да има отстапување од 1-2 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент