Асура Моќ Зелен Гас
Новак

Асура Моќ Зелен Гас

DEN 996.80

Во достапна форма

Зелен Гас само За Аирсофт Додадено Е Силиконско Масло. Зелен Гас само За Аирсофт. Додадено Е Силиконско Масло. Асура Моќ Зелениот Гас е дизајниран за зелен гас airsoft со вклучен лубрикант. Секоја конзерва има 8 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент