ЗЛОУПОТРЕБА Оклопни Ивен 8200/85 - 85см Должина / 8мм Дијаметар Плоштад
Новак

ЗЛОУПОТРЕБА Оклопни Ивен 8200/85 - 85см Должина / 8мм Дијаметар Плоштад

DEN 1039.84

Во достапна форма

Земја На Потекло : Германија Димензии На Пакетот : 24,6 Л Х 22 В Х 6 Ч (См). Точка Пакет Тежина : 3. Тип На Производ : Отворено Рекреација Производ. Оклопни Ивен 8200/85-85см должина / 8мм дијаметар квадрат.

Главните карактеристики

Избор на клиент