4w Пушеле Сива LED Candelabra Сијалица 2300k Топло Светло Специјална Форма Стакло Светилка Сијалица, E26 Средна База, Пушеле Сиво Стакло, 360LM Гроздобер G125 ПРЕДВОДЕНА Едисон Сиј
Новак

4w Пушеле Сива LED Candelabra Сијалица 2300k Топло Светло Специјална Форма Стакло Светилка Сијалица, E26 Средна База, Пушеле Сиво Стакло, 360LM

DEN 399.84

Во достапна форма

?Квалитетен материјал : Пушена сива стаклена сијалица Телото на светилката и абажурот се направени од ултра-тенко стакло со висока пропустливост на светлина. Топлата бела светлина зрачи низ чаденото сиво стакло, создавајќи ретро и романтична атмосфера. ?Спецификации на производот : 4 W, 2300k топло светло, 360 лумени, спирала e26/E27 држач за светилка, затемнето, напон : 110 V-130 V, големина : Ele125*180mm (4.08 инчи) 360 степен агол на зрак, g125 led гроздобер глобус едисон сијалица. ?Заштеда на енергија и заштита на животната средина : не содржи штетни материи како олово и жива за заштита на здравјето на луѓето. Со заштеда на енергија до 90%, 20.000 часа живот и висока издржливост на производот. ?Уникатен дизајн : Ретро ЛЕД светилки во форма на "Вонземјанин".Дизајнот на сијалицата со специјална форма носи разубавување на перспективата, давајќи им на луѓето убаво и романтично искуство, создавајќи романтична атмосфера и давајќи им на луѓето топло чувство. Идеален е за осветлување на декорацијата на просторијата. ?Применливост : погоден е за светилки за домаќинство како што се лустери, столни ламби и ѕидни светилки и обично се користи на места каде што треба да се создаде атмосфера, како што се продавници, ресторани, барови и кафулиња. Спецификации : Основен Тип : E26/E27 LED Боја : Интензитет На Топла Боја : 360lm Модел : гроздобер глобус фитил форма : "Туѓо" Моќност : 4watts Влезен Напон : 110-130 Зрак Агол : 360 степени Температура На Бојата : 2300k Големина : Ele125*180mm (4.

Главните карактеристики

Избор на клиент