MOINYSKINS Кожа компатибилна со Microsoft Xbox One S - Golem | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен за примена, отстранување и промена на стилов?
Новак

MOINYSKINS Кожа компатибилна со Microsoft Xbox One S - Golem | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен

DEN 3.00

Во достапна форма

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со моќни кожи за вашиот Microsoft Xbox One S! Не ја сакате кожата Голем? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот Xbox One S ќе биде уникатен како што сте! Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра измет, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба!. Продолжува и излегува лесно : ставањето на вашата моќна кожа на вашиот Xbox One S е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплив остаток кога сте подготвени да се префрлите на друг Дизајн!. Задоволство : Нашиот, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиентите е нашиот главен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте задоволни од која било причина, само известете ги и ние ќе бидеме таму за да помогнеме!. Гордо направени во САД : Ние користиме само 3 милиони автомобилски одделенија винил, најверниот бренд во индустријата, моќните кожи се произведуваат во нашиот најнапреден објект во Вест Палм Бич, Флорида. Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со моќни кожи за вашиот Microsoft Xbox One S! Не ја сакате кожата Голем? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот Xbox One S ќе биде уникатен како што сте!. Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра измет, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба!. Продолжува и излегува лесно : ставањето на вашата моќна кожа на вашиот Xbox One S е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплив остаток кога сте подготвени да се префрлите на друг Дизајн!. Задоволство : Нашиот, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиентите е нашиот главен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте задоволни од која било причина, само известете ги и ние ќе бидеме таму за да помогнеме!. Гордо направени во САД : Ние користиме само 3 милиони автомобилски одделенија винил, најверниот бренд во индустријата, моќните кожи се произведуваат во нашиот најнапреден објект во Вест Палм Бич, Флорида.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Call of Duty 3 - Xbox
Новак
Call of Duty 3 - Xbox
Во достапна форма
DEN 467.84
Вреднување на стоката: