60 Широк Мотоцикл Руно Ткаенина
Новак

60 Широк Мотоцикл Руно Ткаенина

DEN 0.33

Во достапна форма

Руно Продадени од дворот. Нема враќање на исечената ткаенина Нашата ткаенина е со цена од дворот, така што можете да ја изберете количината што е соодветна за вас. Само внесете го бројот на дворови што би сакале да ги купите во полето за количина во вашата кошничка. Вашата ткаенина ќе се исече на едно континуирано парче.

Главните карактеристики

Избор на клиент