Вики Новороденче Облека Краток Ракав Ромпер + Симпатична Животински Панталони + Шапка 3 парчиња Постави Бебе Момче Летни Тимови
Новак

Вики Новороденче Облека Краток Ракав Ромпер + Симпатична Животински Панталони + Шапка 3 парчиња Постави Бебе Момче Летни Тимови

DEN 479.68

Во достапна форма

памучна мешавина Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : ткаенината на оваа облека за новороденчиња е мека, дише, нема штета, одлично се вклопува во кожата на бебето и ги задоволува потребите што сакате да му ги дадете на вашето бебе. Симпатичен дизајн : облеката За новороденчиња е дизајнирана со долги ракави, прицврстувањето на затворањето го олеснува менувањето на пелените. Овој комбинезон за бебиња е испечатен со буквите "здраво јас сум нов овде" и слатки животински панталони. Шапката одговара на облеката, направете ги вашите деца послатки. Големина : бебе момче облека доаѓаат во новороденче облека момче, новороденче облека, новороденче фотографија облека момче, бебе момче облека 0-3 месеци, 0-3 месеци бебе момче облека, бебе момче облека 0-3 месеци,бебе момче облека 3-6 месеци, бебе момче облека 3-6 месеци. Повод : облеката за новороденчиња е погодна за секојдневно носење, домашна облека, облека за спиење, фотосесија, спомен на новороденче, крштевка, излегување, посета, вечера, фестивал и некои други.

Главните карактеристики

Избор на клиент