Hlbandage долга ракав мрежа со брада колено должина на рајонскиот завој фустан
Новак

Hlbandage долга ракав мрежа со брада колено должина на рајонскиот завој фустан

DEN 1055.68

Во достапна форма

90% рајон, 9% најлон, 1% спандекс Повлечете го затворањето. Само Хемиско чистење. Внимание !!! Нашата големина трае помала од големината на нас, pls се однесува на тоа внимателно!. 100% реална ткаенина со висок квалитет. Еластична, густа, истегната. Бренд „Hlbandage“. Ве молиме, пребарувајте го нашиот бренд „Hlbandage“ за да видите повеќе производи. Предметот ќе биде испратен во рок од 1-3 работни дена. Подготвува задоволителен одговор во рок од 24 часа. Доколку какви било проблеми за нашите предмети, ве молиме слободно контактирајте не. Повод : Клубска облека, свадба, забави за коктел, вечер, формални фустани, ноќен клуб. Фустан за завој со долги ракави материјал е ткаенина од мрежа за горниот дел, дише дури и во лето. Фустан за завој за жени секси - Транспарентна ткаенина од мрежа со брада, ги гали вашите облини за да создадете совршена силуета.

Главните карактеристики

Избор на клиент