Meriabny Girls Долги ракави џемпери од четврт-зип пулвер за 8-14 години
Новак

Meriabny Girls Долги ракави џемпери од четврт-зип пулвер за 8-14 години

DEN 0.67

Во достапна форма

Памук, полиестер Затворање на патент. Само миење на рацете. Материјал на џемпери за девојчиња : памук и полиестер; пријатна, дишење и издржлива; Не избледувајте или смалувајте. Детали за џемпери за девојчиња што влегуваат во џемпери : ретро елементи со стока за потсмев-врат-јака; Зипер со четвртина должина со заштитна лепенка; Еластичните манжетни и полите ги одржуваат џемпери на девојчињата на место, исто така топло за време на ладење. Дизајн на девојки паѓаат врвови : Опуштено се вклопуваат со џемпери на девојчињата на половината; Долг ракав со испуштени раменици, моден изглед; Стилот на пуловер го прави облекувањето едноставно и лесно. Прилики на девојчиња со долги ракави облеки : лесно спарени со панталони, фармерки и хеланки; Совршено за секојдневно секојдневно носење, училиште, забава и одмор. Совети за перење : Машини што се перат и машината што се мијат, суво суво. Meriabny е компанија за е-трговија управувана од технологија, прекугранична компанија за е-трговија, која продава висококвалитетни и персонализирани модни производи на клиенти низ целиот свет преку, вклучително и спортска облека,. Девојки за капење, девојки за танцување облека и секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент