Јога торба со песок - памук не е неисполнет за тегови на јога и обука за отпорност, големина - 7,5 x 17
Новак

Јога торба со песок - памук не е неисполнет за тегови на јога и обука за отпорност, големина - 7,5 x 17

DEN 156.00

Во достапна форма

Азо бесплатно обоена дебела памучна ткаенина од ткаенина со ткаенина со мандала ом печатена и совршена за јога и пилатес Ткаенината со убав квалитет што се користи за внатрешно покритие, е издржлива, доказ за вода и без истекување. YKK ZIP/Runner што се користи во надворешните и внатрешните капаци. Многу меки рачки, погодни за носење. Користењето на вреќи со песок им овозможува на вашите мускули да се релаксираат и вашата енергија да се заземе. Овозможува лифт во седените јога пози. Азо бесплатно обоена дебела памучна ткаенина од ткаенина со ткаенина со мандала ом печатена и совршена за јога и пилатес. Ткаенината со убав квалитет што се користи за внатрешно покритие, е издржлива, доказ за вода и без истекување. YKK ZIP/Runner што се користи во надворешните и внатрешните капаци. Многу меки рачки, погодни за носење. Користењето на вреќи со песок им овозможува на вашите мускули да се релаксираат и вашата енергија да се заземе.

Главните карактеристики

Избор на клиент