YFDM Нова мултифункционална абдоминална тркала абдоминална мускулна тркала Преносно двојно тркало намалување на абдоминалното намалување на машката фитнес опрема
Новак

YFDM Нова мултифункционална абдоминална тркала абдоминална мускулна тркала Преносно двојно тркало намалување на абдоминалното намалување на

DEN 3.33

Во достапна форма

Широко тркало : Широкото тркало поддржува зголемена рамнотежа и стабилност, дури и ако се тркалаат во различни насоки, може да избегне тресење Секогаш обезбедувајте безбедност прво. Функцијата Автоматска функција за враќање / враќање може да ги заштити мускулите од вирус, најдоброто фитнес тркало е полесно за почетници / мажи / жени / тинејџери. Висока удобност : Анти-лизгачки ролер, удобен зафат, тивок дизајн, стабилна сила, лесно расклопување, безбедно лежиште!. Квалитет : Уред за обука на мускули што не се лизгаат, силен и тивок, нема да ги оштети дрвениот под и тепих. Лесен за употреба : Лесно за склопување. Новата ергономска TPR гума надградена верзија, пот-апсорбирачки зафат, удобно и издржливо. Широко тркало : Широкото тркало поддржува зголемена рамнотежа и стабилност, дури и ако се тркалаат во различни насоки, може да избегне тресење. Секогаш обезбедувајте безбедност прво. Функција за автоматска функција за враќање / враќање може да ги заштити мускулите од вирус, најдоброто фитнес тркало е полесно за почетниците / мажјаците / женките / тинејџерите.

Главните карактеристики

30CM:
Material:
PP TPR iron pipe foam
Application:
Fat burning and muscle building
2. Due to manual measurement, the allowable deviation of measurement is 1-3cm. :

Избор на клиент