ГОФИТ 5 ПИЗИЈА КИТ за јога - мат 68 ”x 24”
Новак

ГОФИТ 5 ПИЗИЈА КИТ за јога - мат 68 ”x 24”

DEN 410.56

Во достапна форма

Комплет : Без разлика дали штотуку започнувате или ви треба дополнителен комплет за јога за да земете каде било, комплетниот комплет за јога Gofit има сè што ви треба за комплетен тренинг за јога Блок : Блокот на сина пена вклучена во комплетот за јога Gofit мери 3 ”x 9” x 6 ”, што го прави одлична алатка за да помогне во формирањето и истегнувањето на позицијата. Графикон : Научете точна техника и правилна употреба на опремата вклучена во комплетот за јога заедно со точна техника со постерот за јога на wallидните табели!. Не лизгање : Површината што не е лизгање на душекот за јога gofit обезбедува безбеден зафат, овозможувајќи ви самоуверено да ги држите дури и најтешките од пози!. Преносен : Лесно земете го душекот за јога Gofit во движење! Вклучената лента од памук од 70 ”и најлонска торба за носење обезбедува удобен транспорт. Не -лизгање сина јога мат - 24 "широк x 68" долг. Еден издржлив блок на сина пена - 3 "x 9" x 6 ". Една лента за памук - 70". Wallидна табела што покажува соодветна употреба и техника. Комплет : Без разлика дали штотуку започнувате или ви треба дополнителен комплет за јога за да земете каде било, комплетниот комплет за јога Gofit има сè што ви треба за комплетен тренинг за јога. Блок : Блокот на сина пена вклучена во комплетот за јога Gofit мери 3 ”x 9” x 6 ”, што го прави одлична алатка за да помогне во формирањето и истегнувањето на позицијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент