Јога жени јога мат преклопување на патување и вежбање мат
Новак

Јога жени јога мат преклопување на патување и вежбање мат

DEN 2.67

Во достапна форма

Патнички јога мат : Овој не токсичен Јога Мат со дебелина од 2 мм лесно се склопува на квадрат од 10 инчи x 12 инчи што го прави идеален пат за патување јога Јога на вашиот начин-без разлика дали ги учите себе си за основите или ви треба начин да следите час без постојано да зјапате во вашиот инструктор, овој нетоксичен, нелизгач 72 ”x27” јога мат со пози и вежби отпечатени на него е е Вашиот крајниот придружник додека се обидувате да станете поцелосен јоги. Земете го со вас - јога душеци за жени доволно дебели за да обезбедат соодветно амортизирање може да биде вознемирувачко да се носи под вашата рака. Затоа ја вклучуваме оваа корисна лента што ви овозможува да го фрлите преку рамото и да се упатите на час. Ова го прави многу полесно да патувате со вашиот кул јога мат, ако треба да земете јавен транзит за да стигнете до вашата дестинација за јога. Шарен квалитет - Со различни бои од секоја страна, оваа женска јога -мат е исто толку симпатична колку што е функционална. Неговиот нетоксичен, секој мирис што го покажува свежо надвор од пакувањето, брзо ќе се распадне. За сите - без разлика дали сте нови во јогата или знаете некој што е, овој душек е одлична рампа на оваа елегантна форма на физичко и духовно вежбање. Ако не сте воодушевени од неговите перформанси, ние сме неколку кликања за да го направиме тоа правилно со навремена наплата или замена. Кликнете на Купете сега и господар клуч пози и вежби во целосна удобност и безбедност!. Патнички јога мат : Овој не токсичен Јога Мат со дебелина од 2 мм лесно се склопува на квадрат од 10 инчи x 12 инчи што го прави идеален пат за патување јога. Јога на вашиот начин-без разлика дали ги учите себе си за основите или ви треба начин да следите час без постојано да зјапате во вашиот инструктор, овој нетоксичен, нелизгач 72 ”x27” јога мат со пози и вежби отпечатени на него е е Вашиот крајниот придружник додека се обидувате да станете поцелосен јоги. Земете го со вас - јога душеци за жени доволно дебели за да обезбедат соодветно амортизирање може да биде вознемирувачко да се носи под вашата рака. Затоа ја вклучуваме оваа корисна лента што ви овозможува да го фрлите преку рамото и да се упатите на час. Ова го прави многу полесно да патувате со вашиот кул јога мат, ако треба да земете јавен транзит за да стигнете до вашата дестинација за јога.

Главните карактеристики

Избор на клиент