Casematix Hard Shell Projector Case Case Компатибилен со EPSON VS250 SVGA, VS350 XGA, VS355 WXGA проектори со HDMI кабел и далечински во оддел за пена, само случај
Новак

Casematix Hard Shell Projector Case Case Компатибилен со EPSON VS250 SVGA, VS350 XGA, VS355 WXGA проектори со HDMI кабел и далечински

DEN 0.67

Во достапна форма

Нечистотија ПРЕМИУМ ПРОЕКТОР ЗА ПРОЕКТОР : Случај на проекторот CASEMATIX обезбедува заштита од влијанија, капки, дупки и прашина. Одлично за складирање и заштита на вашиот проектор и додатоци. Надворешноста на тврда обвивка : Надворешниот случај на овој случај е изработен од трајна композитна инјекција пластика. Внатрешното триеро-слојно перниче со прилагодлив слој на пена го штити вашиот проектор. Наменет за патување : Овој случај е идеален за транспорт и складирање на проектори и додатоци со рачка за носење, дупки со двојно катанец и дискретен дизајн. Надворешните димензии се 16 "x 13" x 6 ". Прилагоден ентериер за пена : Овој заштитен проектор за носење со пена има одделение специјално дизајниран за вашиот проектор, далечински и електрични кабли. Направени во САД : Мека пена на овој случај помага да се апсорбираат влијанијата и Ја намалува оштетувањето од шокови и влијанија што можат да ги уништат светилките и внатрешните компоненти на проекторот. Премиум Проектор Заштита : Casematix Случај за проектор што обезбедува заштита од влијанија, капки, дупки и прашина. Одлично за складирање и заштита на вашиот проектор и додатоци. Надворешноста на тврда школка : овој случај на овој случај на овој случај Надворешноста на школка е изработена од трајна композитна инјекција пластика. Внатрешно триеро-слојно перниче со перничиња со прилагодлив слој од пена го штити вашиот проектор. Наменет за патување : Овој случај е идеален за транспорт и складирање на проектори и додатоци со рачка за носење, дупки со двојно катанец и дискретен дизајн .

Главните карактеристики

Избор на клиент