Reavee 2 пакет тенок џеб за читање очила пролетна шарка за жени мажи мали метални рамка преносни компактни читатели со куќиште за клип за пенкало +1,25
Новак

Reavee 2 пакет тенок џеб за читање очила пролетна шарка за жени мажи мали метални рамка преносни компактни читатели со куќиште

DEN 207.84

Во достапна форма

【Ултра компактна големина】 Ширина на леќи : 1,6 инчи // Рамка Висина : 0,6 инчи // мост на носот : 0,7 инч // Ширина на рамката : 4,9 инчи // Должина на храмот : 5,2 инч3" вреќа со патент. Доаѓа со куќиште од метално пенкало од 0,9 "x5. 【Ажурирајте го случајот со пенкало CILP】 Големината е толку мала што може лесно да се вклопи во мала чанта или џеб, за да можете да го земете со вас каде и да одите. Тешкиот метал кутија со мека внатрешна подлога ги штити очилата за читање од гребнатини во сите аспекти. 【Метална рамка и пролетна шарка】 Рамката е изработена од висококвалитетен метален материјал, кој е лесен и не е лесен за пробивање. Флексибилната пролетна шарка нема да ги угнетува вашите храмови и носот. 【2 пакувања】 Не грижете се да ги заборавите вашите очила.Конвентен сет ви овозможува да чувате пар читатели на различни места, така што секогаш имате пар при рака. 【Она што го добивате】 : 2 чаши за читање на компјутери, 2 парчиња клип за клип, 1 парчиња за чистење на микрофибер. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време. Обезбедете 90-дневна гаранција за враќање на парите и гаранција за живот за сите производи. Ако има проблем со читателите што сте ги добиле и која било причина да го оцените вашето искуство пониско од пет starsвезди, ве молиме известете ни. Doе направиме сè што можеме за да го направиме тоа како што треба.

Главните карактеристики

Избор на клиент