Азееда 2 х Лиснато Лоза Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи
Новак

Азееда 2 х Лиснато Лоза Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

DEN 819.20

Во достапна форма

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да ја отстраните прашината и ознаките насекаде. Идеален за таблети, телефони, очила, очила за сонце, лаптопи, леќи за камера, паметни Телевизори и двоглед. Големина : 180мм х 150мм. Без напор отстранете ја прашината, дамките и отпечатоците од прсти со ова пакување од 2 крпи од микрофибер. Печатени со брилијантен дизајн од едната страна, овие практични додатоци изгледаат одлично и ги одржуваат вашите најскапоцени предмети да изгледаат добро како нови! Нивниот лесен материјал лесно се преклопува во чаши и џебови за да можете да ги користите секогаш кога одите. Совршен за чистење таблети, телефони, очила, очила за сонце, лаптопи, леќи за камера, паметни Телевизори и двоглед. Големина на ткаенина : 180мм х 150мм ова пакување содржи 2 крпи за леќи.

Главните карактеристики

Избор на клиент