Gaoye 2 пакувања за читање очила мажи жени, читатели на сина светлина што ги блокираат Анти УВ сјај, зголемувајќи ги металните рамки за очила
Новак

Gaoye 2 пакувања за читање очила мажи жени, читатели на сина светлина што ги блокираат Анти УВ сјај, зголемувајќи ги металните рамки

DEN 335.84

Во достапна форма

Метални анти -сини очила за светло : Заштитни блокатори на сина светлина со заштита од UV400, го блокираат штетното сино зрачење од електронскиот екран што пребарувате изложено на блузијата; Филтрите сјаат од мобилните телефони, компјутер, таблет и читање Лесни рамки за очила за легура на ал-МГ : Правоаголни измамници се лесни и удобни; Храмовите може да се отворат до 145 ° за да го соберат лицето совршено, очилата за читање на сина светлина нема да ви се лизгаат лесно. Премиум поликарбонат леќи : Гроздобер читателите со лупа на леќи обезбедуваат точна јачина на зголемување, обезбедувајќи ви јасен поглед; И не се грижи за замор на очите, напрегање на очите, заматен вид и мигрена. 2 Парови Читатели со фланелни торбички : Сет доаѓа со 2 сини светлосни филтри за читање очила мажи жени филтри сјај од мобилни телефони, компјутер, таблет и читање. Лесни рамки за очила за легура на ал-МГ : Правоаголни измамници се лесни и удобни; Храмовите може да се отворат до 145 ° за да го соберат лицето совршено, очилата за читање на сина светлина нема да ви се лизгаат лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент