МЕТАЛНА Рамка МЕДОЛОНГ Женска Сина Светлина Блокирање На Компјутерски Очила За Читање-LH2036
Новак

МЕТАЛНА Рамка МЕДОЛОНГ Женска Сина Светлина Блокирање На Компјутерски Очила За Читање-LH2036

DEN 2.67

Во достапна форма

Метална рамка не-поларизирани. Ширина на објективот : 50 милиметри. Рака : 146 милиметри. Го ублажува визуелниот замор и непријатност од долги периоди на веб сурфање, игри и работа под флуоресцентни светла со заштита ОД УВ400 и намалување на отсјајот. Минимизирајте Го Дигиталниот Напор на Очите предизвикан од штетната сина светлина што се емитува од дигиталните екрани. Очила за читање Со Функција Против Сина Светлина. Одлично за Прелистување, Играње Игри, Гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или Работа под Флуоресцентно Осветлување. Совршен за секојдневни корисници кои сакаат и заштита на очите и модерни очила. Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА МЕДОЛОНГ. Ако вашите очи имаат специјална диоптрија, ве молиме купете приспособени очила. Повеќекратниот избор на очила и професионалната технологија на оптичари прават да не се чувствувате загрижени за водење бизнис со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент