ABYSS22 Читање очила, пролетна шарка, бифокални читатели за жени и мажи
Новак

ABYSS22 Читање очила, пролетна шарка, бифокални читатели за жени и мажи

DEN 288.00

Во достапна форма

Увезени Не поларизирани. Ширина на леќи : 48 милиметри. Висина на леќи : 35 милиметри. Мост : 18 милиметри. АРМ : 142 милиметри. Бифокални леќи со додадена вредност на видот за читање и близу визија, направени во Тајван.

Главните карактеристики

Избор на клиент