Зајдисонце Голден Гејт мост платно Wallидна уметност HD завиткана за дневна соба Модерни уметнички дела отпечатоци 18 W x 12 H
Новак

Зајдисонце Голден Гејт мост платно Wallидна уметност HD завиткана за дневна соба Модерни уметнички дела отпечатоци 18 W x 12 H

DEN 319.84

Во достапна форма

Силна и рамка за смрека докажана од влага Секој дел е многу погоден, а површината е мазна без закова. Секое парче е со иста големина. Како подарок за вашите пријатели и роднини. Комплетите за отпечатоци од платно вклучуваат : 18 "wx12" hx1pc, 1 панел тема пејзаж wallиден уметнички платно уметнички декор. Еко растворувач мастило за создавање извонредна острина и интензивни бои без да се исклучи бојата. Водоотпорна ткаенина од платно со зрнеста површина, која произведува HD текстура додека произведува 3Д ефект. Спрусната рамка увезена од Финска е докажана за влага и нераскинлива за долг животен век, и доаѓа со комплет за виси (подготвен за виси). Спакувано во картонска кутија. Совршено wallидно декорација сликање погодно за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, ресторан, канцеларија, бар, итн. Исто така е одличен подарок за пријателите и семејството. Ние настојуваме 100% услуга и искуство за задоволство на клиентите, ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Комплетите за отпечатоци од платно вклучуваат : 18 "wx12" hx1pc, 1 панел тема пејзаж wallиден уметнички платно уметнички декор. Еко растворувач мастило за создавање извонредна острина и интензивни бои без да се исклучи бојата. Водоотпорна ткаенина од платно со зрнеста површина, која произведува HD текстура додека произведува 3Д ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент