Цртан филм Светски аниме Камисама бакнеж домашен декор постер wallиден свиток
Новак

Цртан филм Светски аниме Камисама бакнеж домашен декор постер wallиден свиток

DEN 697.60

Во достапна форма

Аниме постер и постер за филмска starвезда Виси? Додатоци? Не се? Не? Вклучени. Од сите видови на анимација. Висок квалитет и издржлива ткаенина (многу подобра од обичниот постер). Висок квалитет, совршен подарок за fansубители на аниме или украсете го вашиот wallид и направете ја вашата соба уникатна. Аниме постер и постер за филмска starвезда. Виси? Додатоци? Не се? Не? Вклучени. Од сите видови на анимација. Висок квалитет и издржлива ткаенина (многу подобра од обичниот постер). Висок квалитет, совршен подарок за fansубители на аниме или украсете го вашиот wallид и направете ја вашата соба уникатна. IS_CUSTOMIZIED : Име на Yes Brand : Home Decor Animeframe : Notechnics : Spray Painting Original : Nosubjects : Cartoonmedium : Oil Shape : Rectangle Style : Јапонија Стилформ : Сепаратематеријал : Canvascalligraphy and Type Type : Canvas Amagine Type : Printedsupport Base : Canva Stterner : Cartoonskage Тежина : Големина на пакетот : 20cm x 10cm x 15cm (7,87in x 3,94in x 5,91in).

Главните карактеристики

Избор на клиент