$ 80 - 1500 $ рака насликана од наставниците на уметнички академии - 4 уметнички слики Мртва живот на четири праски Анри Фантин Латур овошје Сликарство на платно - Wallиден
Новак

$ 80 - 1500 $ рака насликана од наставниците на уметнички академии - 4 уметнички слики Мртва живот на четири праски Анри Фантин Латур

DEN 10824.00

Во достапна форма

Рачно изработено масло за сликање на платно со удари со четки Загарантирано 100% задоволство! Ние ќе ви испратиме слики и напорно работиме додека не бидете задоволни. Оваа позната слика ја собира музејот. Нашата нарачана реплика е колекционерска и елегантен подарок за вашето семејство и пријатели. Исто така, тоа е одличен избор како уметнички декор на платно за вашите wallsидови. 1, гаранција : Загарантирано од 100% задоволство! Ова прилагодено нафтено сликарство е рачно насликано од нашиот тим на академски сликари и наставници од колеџ. Ние ќе ви испратиме слики и неуморно работиме додека не бидете задоволни, што е најдобрата гаранција за безбедност на вашите пари. 2, Материјали : Ние користиме високо квалитетни материјали, вклучувајќи постелнина, овластени маслени бои со познати брендови кои во европскиот стандард на EN71-3, Royal UKAS и американскиот стандард на ASTM D. Ова е гаранција да се добијат уметнички резултати и да се соберат за стотици години.3, истегнување / кадрирање : Сликата ќе се вала безбедно во цевка за цртање. Ако сакате подготвено да виси, ве молиме купете истегнување/кадрирање во нашата продавница. 4, големини : 1 инч = 2,54 см. Прифатете сопствени големини, максимум 118 x 787 инчи (300 x 2000cm). Процентот на должина x ширина на секоја слика е различна, ние ги наведуваме само најчесто користените големини овде.

Главните карактеристики

Избор на клиент