Ylens Rock and Roll Rude Retro Vintage Bar Metal Tim знак стил Постер стил Wallиден паб бар декор 12 x 12 инчи
Новак

Ylens Rock and Roll Rude Retro Vintage Bar Metal Tim знак стил Постер стил Wallиден паб бар декор 12 x 12 инчи

DEN 1.67

Во достапна форма

Материјал : Направено од калај/метално железо, еколошки и рециклирано Лесно е да се обеси уметност : Овој лесен метален калај знак доаѓа со претходно дупчат дупки за да се направи прикажување ветре. Рабовите на секој знак за калај се валани и се мешаат за безбедно ракување. Класичен гроздобер декор : Овие ретро колекционерски лимени знаци се забавна и привлечна декорација за вашиот дом, канцеларија, бар, ресторан, студентски дом, човечка пештера или гаража!. Идеално за : Металниот знак е совршено парче за украсување на вашата домашна кафе -кафе -кафе, и како подарок за личноста што ја сакате. Услуга за квалитет : Ние нудиме квалитетна услуга за враќање и враќање во продажба. Ако имате прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навреме и ние ќе одговориме на нив што е можно поскоро. Класичен гроздобер декор : Овие ретро колекционерски лимени знаци се забавна и привлечна декорација за вашиот дом, канцеларија, бар, ресторан, студентски дом, човечка пештера или гаража! Идеално за : Металниот знак е совршено парче за украсување на вашата домашна кафе -кафе -кафе, и како подарок за личноста што ја сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент