Rogue женска јакна во стилот на патеката во 4 бои целосна патентска маичка
Новак

Rogue женска јакна во стилот на патеката во 4 бои целосна патентска маичка

DEN 15.68

Во достапна форма

60% памук, 40% полиестер Машинско миење ладно. Користете не-хлорно белило доколку е потребно. Недостаток на суво. Отстранете веднаш. Tracker Performance : Ban Booked Design и две џебови од предната рака го прават тракерот многу практичен и незгоден. Full Zip ви дава вкупна покриеност и лесно вклучување што ве одржува лесни и бесплатни за време на вашите интензивни тренинзи. Мода нагласување : Јакната што се протега е мазна и малку сјајна однадвор и е направена со само малку истегнување за удобно движење. Јакната во стилот на песна нуди вклопување во фигури за да го направите вашиот изглед зачудувачки за време на вашите сесии за загревање. Користена ткаенина : Направена од комбинација од 60% памук, 40% полиестер, трендовски патент е исклучително мек и удобен. Мешавината со памучно-поли ја прави лесната јакна за истегнување и дише. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Совет за стил : Одете на облечен пристап со фрлање на јакна и облечете ги панталоните со патеки со врвот на културата на стомакот. Завршете го овој изглед со пар фанки патики и вашите доверливи очила во стилот на авијатичар. Боја : Јакна од патент е достапна во црна, виолетова и нијанси на розова боја. Ibrивописни избори во боја ја прават поштенската јакна мода напред и женствена. Детали за цевки близу до патентот и страните додаваат дефиниран допир на јакна за истегнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент