Dokotoo женски обични еластични еластични половини цврсти удобни џогинг џогерни панталони со џебови
Новак

Dokotoo женски обични еластични еластични половини цврсти удобни џогинг џогерни панталони со џебови

DEN 3.33

Во достапна форма

100% полиестер Еластично затворање. Обичните панталони на Dokotoo женски се направени со висококвалитетна ткаенина. Мека, лесна и удобна за носење. Функција : Еластична лента за влечење на половината, странични џебови, широка нога, цврста боја, опуштени панталони за вклопување. Можете да ги спарите овие цврсти панталони со различни резервоари, кошули, блузи, маици, туники, сандали, патики или потпетици за да се заврши обичниот изглед што е лесно да се сака цела сезона. Повод : Удобните панталони е совршен избор за вашето секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, датуми и сите други прилики во пролет, лето, есен и зима. Содржина на пакет : 1 x женски панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент