Lutените на Lyaner Women 2 во 1 проточна пеперутка трчаат шорцеви кои се наоѓаат на атлетски шорцеви со високи половини
Новак

Lutените на Lyaner Women 2 во 1 проточна пеперутка трчаат шорцеви кои се наоѓаат на атлетски шорцеви со високи половини

DEN 0.67

Во достапна форма

100% полиестер Затворање на влечење. Лабава вклопување, цврста боја, широка нога, лесна ткаенина, еластична половината, летни шорцеви од пеперутка за жени и девојчиња. Оваа обична затворање на атлетските шорцеви со високи половини, широка нозе ќе го намалува отпорот кога вежбате и ви донесувате удобно искуство за облекување. Обичен и спортски стил. Спарувањето на еластичните шорцеви на половината на пеперутката за лето со спортски чевли е совршено за секојдневно излегување, и е лесно да се трча или да скокне. Womenените обични пеперутки трендовски шорцеви би биле одлични за носење на спорт, салата, вежбање, фитнес, велосипед, велосипедизам, каков било вид тренинг или секојдневна употреба. Проверете ги мерењата на големината пред да нарачате за да обезбедите соодветно вклопување. Мерење на големината : мал : колк : 82,5 см/32,5 ", половината : 64 см/25,25", Ленгхт : 29 см/11,5 ", Ленгхт : 15 см/6", Среден : Хип : 86,5 см/34 ", половината : 68 cm/26,75 ", Lenghth : 29,4 cm/11.

Главните карактеристики

Избор на клиент