Shortsенски шорцеви на Nike Women's Pro 3
Новак

Shortsенски шорцеви на Nike Women's Pro 3

DEN 639.84

Во достапна форма

Полиестер, спандекс Nike Pro ткаенина комбинира принудно, компресивно чувство и својства на истегнување. Dri-Fit технологијата ја повлекува потта од телото за да ве остави суви. Машина за перење. Ткаенина : полиестер, спандекс. Полиестер, спандекс. Nike Pro ткаенина комбинира принудно, компресивно чувство и својства на истегнување. Dri-Fit технологијата ја повлекува потта од телото за да ве остави суви. Машина за перење. Ткаенина : полиестер, спандекс. Со тесна технологија за вклопување и пот и потта за да ви помогне да бидете суви и удобни, шорцевите за жени на Nike Pro 3 "се идеален основен слој за сите ваши потреби за обука и конкуренција со висок интензитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент