Topsенски резервоар без ракави врвови V-вратот лабава вклопена туника маичка 2023 лето лето-обични цветни печатени блузи модни основни тимови
Новак

Topsенски резервоар без ракави врвови V-вратот лабава вклопена туника маичка 2023 лето лето-обични цветни печатени блузи модни

DEN 1.67

Во достапна форма

2023 женски резервоари Направени во САД или увезени. ❤❤ 【За забрзување】 ✈✈ Забрзување : 3-7 работни дена. Стандардно време на испорака : 7-15 работни дена. Испорака во рок од 1-2 работни дена. 【Белешка за големина】- Големината работи мала. ? Почитуван пријател, предлагаме да купите 1 или 2 големина ќе биде посоодветно. Проверете ја табелата со големина на слика!. Womenените модни летни врвови 2023 зделки! Дозвола! Купете 5 Добијте 1 бесплатно! затворање. - препорачано миење; Машинско миење ладно / не бели / виси или суво / линија / ве молиме погледнете ја етикетата за перење внатре. 【Материјал】 V кошули без ракави на вратот за жени се изработени од полиестерска ткаенина, меко лесна дишење и удобно чувство. 【Карактеристики】 V вратот, без ракави, цветни врвови за печатење, врвови за печатење на пеперутка, летни врвови на печатење на пердуви, обична маица со вратот, странична сплит, трендовски и елегантен, направете да изгледате мода и шармантно, и никогаш нема да сте надвор од мода со Ова лето врвот. 【Категорија】 женски врвови / женски блузи / врвови од туника / кошули без ракави / жени летни врвови / летни врвови за жени 2023 / женски врвови облечени обични / бохо -врвови за жени / пролетни врвови жени 2023 / симпатични врвови за жени / блузи од бебиња. 【Натпревар】 Овој резервоар е лесен за спарување со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби панталони и секси потпетици или чизми. Getе добиете многу комплименти кога ја носите оваа кошула. 【ОКЦИЈА】 Погодно е за секојдневно дневно/ патување/ дома/ одмор/ шопинг/ улица/ забава/ отворено/ клуб за носење. Фестивал : Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година, Денот на вineубените, Велигден, Денот на мајката, Ноќта на вештерките, роденденската забава, годишнината, годишнината од свадбата. Најдобри подароци за жени. Someе дочекаме до нашата продавница. Useозирајте нè по најдобра цена, инспиративна доверба и убавина. ✔✔standard испорака : Обично трае 7-21 дена за да се испорача. -Експетитираниот превоз : Обично трае 3-7 дена. ❤-ние се фокусираме на женската облека и додатоци. ❤-можете да најдете сè за дами овде, како што се фустани, врвови, панталони и костими за капење, итн. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да ви служиме.

Главните карактеристики

Избор на клиент