Компанијата Вешити памук племенски печатен боемски харем јога - удобни панталони за пижама | хипи џоги | летна облека во Бохо
Новак

Компанијата Вешити памук племенски печатен боемски харем јога - удобни панталони за пижама | хипи џоги | летна облека во Бохо

DEN 799.84

Во достапна форма

100% чешлано памук Повлечете го затворањето. Полош : 36 ”- 42" (доаѓа со половина еластичен половината, секој во опсегот на големина на половината би се вклопил). Висина : 40 "(прилагодлива со манжетна на дното). Најдобри квалитетни долги главни 100% памук. Супер големина џеб. Високо квалитетни безбедни бои на кожата. Панталоните на боемската јога харем од компанијата Вешити се задолжителни за нечија гардероба. Овие панталони со џогер се прилагодени од долга, супер-компенирана 100% памучна ткаенина која е дише и удобна за носење. Понатаму, овие стилски панталони за јога бохо се карактеризираат со полу-еластичен половината што дава тенок изглед на стомакот и доаѓаат во две стандардни големини : половината со слободна големина (26 "-36") и половината со плус големина (36 "-44"). Летните панталони за пижама имаат супер-страничен џеб кој е идеален за чување мобилни, паричник, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент