A -C чаши од Rosemetti A -C Cups Y назад Спортски градници Шпагети каиш со ниско влијание на тркачкиот удар, поставен јога за вежбање градник
Новак

A -C чаши од Rosemetti A -C Cups Y назад Спортски градници Шпагети каиш со ниско влијание на тркачкиот удар, поставен јога за вежбање градник

DEN 383.84

Во достапна форма

75% најлон, 25% спандекс [Удобно] се чувствува меко и бестежинско мека, па меко мека, се чувствува бестежинска, четиринасочна истегнување, губење на пот, дишење, истегнување и задржување на обликот. [Лесна поддршка,] А-Ц чаши, наменети за активности со ниски влијанија. Дизајниран за јога. Y-Back : Y Racerback нема да го ограничи вашето движење. Стисниот и уникатен дизајн. [Карактеристики на производот] џебови за изборни, отстранливи чаши. Подложни влошки за удобно прилагодување и флексибилност. [Грижа] Измијте со слични бои, ладно миење на машината, не бели, не милувајте суво ниско, не пеглајте, не исушете чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент