Honoursex жени пливаат здолниште со хеланки скромно пливање здолниште со хеланки пливање капри здолниште
Новак

Honoursex жени пливаат здолниште со хеланки скромно пливање здолниште со хеланки пливање капри здолниште

DEN 383.84

Во достапна форма

85% најлон, 15% спандекс Затворање на влечење. Брзо суво и многу мек и материјал за дишење - 85% најлон и 15% спандекс. Свила чувство за реалност за време на жешкото лето на плажа. Капри за пливање хеланки со здолниште - Професионални скроени пливање на здолништата ќе спречат болно триење на бутовите. Нозете не се полабави. Со задниот џеб за мобилен телефон или други носат работи. Лесна, но не гледајте преку четиринасочна ткаенина за истегнување. Гаранција за квалитет!. Дизајн на хеланки - Размислете и за скромните и атлетските : земете го влечење за вежбање, олабавете го поелегантно. Жени пливаат здолништа со хеланки upf 50+. Високиот половината скромни костими за капење на дното за сурфање на здолништето на тенисот на плажа Атлетик.

Главните карактеристики

Избор на клиент