Лепчиња за тренингот на Цутаја за жени за контрола на стомакот, со високи половини, кревање хеланки
Новак

Лепчиња за тренингот на Цутаја за жени за контрола на стомакот, со високи половини, кревање хеланки

DEN 0.33

Во достапна форма

94% најлон, 6% спандекс Лизгање на затворање. Машинско миење Ние предлагаме да се зголеми доколку сте помеѓу големината. За 85% купувач одговара на големината, 15% купувачот се вклопува малку мал. Ние предлагаме да се зголеми доколку сте помеѓу големината. Доказ за сквоти без хеланки за гребење - ултра затегната еластична половината, одлично за контрола на стомакот. Овие хеланки на јога исто така обезбедуваат подобра компресија кога правите фитнес јога или обука за тежина. (Совети : Овие хеланки ќе се појават во посветли бои. Ве советуваме да носите долна облека за појавување во боја ако ви пречи овој проблем). Кожа од ткаенина на кожата - Хелешки за вежбање на ткаенини за дишење и мека ткаенина, прикажани со влага со високи половини, брзо сушење и дишење, ќе ги сакате хеланките на Цутаја откако ќе ги ставите и ќе доживеете совршена комбинација на мекост и строгост. Доверлив бренд - Цутаја е регистриран бренд кој се гордее со нашата облека за јога, која нуди најголема удобност, вклопување, перформанси и мода.

Главните карактеристики

Избор на клиент