Чист изглед женски преклоп над памук за истегнување на половината активни шорцеви за јога
Новак

Чист изглед женски преклоп над памук за истегнување на половината активни шорцеви за јога

DEN 2.00

Во достапна форма

92% памук, 8% спандекс Повлечете го затворањето. Shortsенски јога -шорцеви достапни во разни цврсти бои. Преклопете го, двојно густа лента за половината што може да се носи повисоко или пониско, во зависност од вашата предност. Ткаенина од памук што е мека, удобна и дише. Многу истегнување им овозможуваат на овие шорцеви да се движат со вас додека остануваат на место. Одлично за активни намени, под здолништа и фустани или секојдневно носење. Овие кратки јога се удобни и практични. Тие имаат преклоп над лентата за половината што може да се носи нагоре или надолу. Памук материјалот е мек, дише и добро се движи.

Главните карактеристики

Избор на клиент