Wsirmet женски џемпери со лесни работи со џокери со џебови со џебови затегнати панталони за секојдневна дневна
Новак

Wsirmet женски џемпери со лесни работи со џокери со џебови со џебови затегнати панталони за секојдневна дневна

DEN 303.84

Во достапна форма

100% полиестер Затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал : Wsirmet женски џемпери се изработени од мека, истегната, удобна и дише ткаенина што може да се протега во сите правци. Тие ви овозможуваат максимална удобност за да обезбедите целодневен активна бесплатна. Карактеристики : Лесните џогери имаат џебови од двете страни за да го држат вашиот телефон и скриен џеб на половината за да ги залепите клучевите или картичките. Натпревар : Лабавите панталони за салони можат да се спарат со резервоарот, качулка, џемпер, јакна, обични маици, спортска облека, спортски градник, јога-маички, итн. Совршени како активна облека или салон. Повод : Panенски панталони за потра на пот се вклопуваат за одење, теретана, трчање, џогирање, јога, пешачење, работа, тренинг за спорт, спиење, одмор и активности на отворено. Упатства за перење : Нежно миење на машината под 40 Целзиусови степени или миење на рацете. Wsirmet жени со џемпери со џемпери, лесни џокери со џебови со џебови соборени обични панталони за дневна салон за обука за атлетски тренинзи. Тип на артикал : Затегната лесна еластична еластична влечка со џемпери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Umbro Women's UX хеланки
Новак
Umbro Women's UX хеланки
Во достапна форма
DEN 264.00
Вреднување на стоката: