Sauconенски Triumphенски триумф 19 трчање чевли, приказна за пожар, 8,5
Новак

Sauconенски Triumphенски триумф 19 трчање чевли, приказна за пожар, 8,5

DEN 1532.80

Во достапна форма

100% синтетички Сонувачки амортизирање : Супер кадифен и одговорен, pwrrun+ се чувствува неверојатно на кое било растојание. Чувството на светло-воздух : Нова мрежа и артикулиран ред за очи ви даваат елегантно, персонализирано вклопување. Изработен дизајн : Детали за меки велур ви помага да преминете без напор од тренингот до остатокот од денот. Полесно стапало : Овој стил е веган и содржи рециклирани горни материјали. Формулиран за најмекото чувство под нозете, pwrrun+ ви дава повеќе амортизирање со помала тежина за неверојатно кадифен и пролетно возење. Врвниот ѓон обезбедува дополнителен слој на удобност поблиску до ногата. Form Fit го гушка стапалото во 3Д удобност и сè уште го испорачува нашето нај персонализирано вклопување. Нов инженерски моно-мрежен горниот дел за засилена дишење со полесна тежина. Нов артикулиран ред за очи за поприлагодливо вклопување. Изработените детали и елементите на велур се движат без напор од тренингот до дружењето. Издржлива надворешна плоча XT-900. Работи како сон.

Главните карактеристики

Избор на клиент