Хебе мама преголема џемпер за жени мама мама мама бру маица мама мама обични пулвер врвови блузи
Новак

Хебе мама преголема џемпер за жени мама мама мама бру маица мама мама обични пулвер врвови блузи

DEN 1.33

Во достапна форма

Мешавина од памук Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Ткаенината е мека и нема да се намали значително во миењето. Карактеристики : Мама мама мама Брух кошула за жени, мама живот пулвер, класичен дизајн на вратот, дизајн со долг ракав, обичен и лабав, моден стил, подарок за Денот на мајката. Повод : Совршено за жените да носат, купуваат, дома, на отворено, работа, забава, секојдневен живот, празници, итн. Можете да го спарите овој врв под јакна, со фармерки, шорцеви, хеланки или здолниште. Одличен подарок : Тоа е одличен подарок за жени, мајка, тетка, баба, сопруга, сестра, жени пријатели. Носете ја оваа смешна мама маичка, соочете се со прекрасен ден. Забелешка : Ве молиме, не ставајте го во фен, предложете да ја измиете ладната вода, а не белилото, раката да се исуши. Погледнете ја нашата табела со големина во описот на производот пред да го купите. Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Ткаенината е мека и нема да се намали значително во миењето. Карактеристики : Мама мама мама Брух кошула за жени, мама живот пулвер, класичен дизајн на вратот, дизајн со долг ракав, обичен и лабав, моден стил, подарок за Денот на мајката.

Главните карактеристики

Избор на клиент