Јога тренинг 2 парчиња беспрекорни комплети со ребрести дизајн за жени, без ракави со едниот ленти за рамо на врвот
Новак

Јога тренинг 2 парчиња беспрекорни комплети со ребрести дизајн за жени, без ракави со едниот ленти за рамо на врвот

DEN 575.84

Во достапна форма

90% најлон, 10% спандекс Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Моден врв - За да направиме повеќе моден фактор во овој сет на јога, ние го спаруваме со нашиот ребрест врв за целосен изглед. Врвот е стилизиран без ракави и една лента за рамо што ќе ве натера секогаш да останете во првите редови на модата. Ребрестиот материјал обезбедува соодветно вклопување, што ви дава доверба и поддршка за какво било тренингот. Дизајн на половината - Класичниот сет на јога обично се лизга надолу заради лабавата половината, што ги збунува многу клиенти длабоко. За да го решиме ова прашање, дизајниравме два различни стил : рамен половината со еластично влечење и вкрстена половината со силиконска лента. Можете да ја изберете поставената основа на вашата побарувачка. Покрај тоа, внатрешниот дизајн против лизгање исто така ја подобрува естетиката на хеланките, што ве прави поелегантни. Дизајн на странични џебови - Општо, ние претпочитаме да носиме мобилен телефон или клуч за да одиме на работа или да работиме. За да ги чуваме овие предмети, ги дизајниравме џебовите од двете страни. Кога вежбате со овој сет, можете да го ставите мобилниот телефон, клучот или кредитната картичка во џеб. Просторијата на џебот може да го задржи i Phone 13, не треба да се грижите за собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент