3 парчиња спортски спортови Sportsенски женски сет јога-градник градник градник без никакви пакувања со градници
Новак

3 парчиња спортски спортови Sportsенски женски сет јога-градник градник градник без никакви пакувања со градници

DEN 0.33

Во достапна форма

100% полиестер Повлекување на затворање. Удобниот градник се прилагодува на која било големина и мерките се исти што ги носите на маиците, почнувајќи од S до 3 XL!. Совршено за секоја жена, нежно ги покрива сите форми, давајќи совршени и високи гради секој пат. Се прилагодува на вашите форми со поддршка на нив! Лесно се облекува и од. Вклучено : · 3 компјутерски градник. Нема повеќе болни подложни, копачки ленти или грбови од грбот. Врвот и дното и може да се измие во машината за перење без страв од. 3 PC Funderwire Sports Settersенски сет јога push-up градник градник, без никакви пакувања на Brascomfort Bra има еластична ткаенина со меморија во форма. Совршен градник, идеален за секоја жена која сака да ја комбинира женственоста со пракса.comfort градник се прилагодува на која било големина и мерките се исти што ги носите на маиците, почнувајќи од S до 3 XL! Удобно и воздушно благодарение на својата специјална еластична Систем за ткаенини и саќе, овозможува континуирана рециркулација на воздухот. Може да го носите во секое време, дури и во текот на ноќта, да бидете под облеката.

Главните карактеристики

Избор на клиент