Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Преголема Уметност Винил Налепница Игри Кожата Налепница Покритие Компатибилен Со Xbox One S Конзол
Новак

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Преголема Уметност Винил Налепница Игри Кожата Налепница Покритие Компатибилен

DEN 3.33

Во достапна форма

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен. Вода и отпорност на избледување. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесно нанесување. Покажете ги вашите вистински бои со овој прекрасен Дизајн На Куќишта За Глава Официјално Лиценцирана кожа На Фудбалскиот Клуб Вест Хем Јунајтед. Изберете од нашата разновидност на ДИЗАЈНИ НА ФК ВЕСТ Хем Јунајтед и покажете ја вашата поддршка за Чеканите. Излезете и дајте му на вашиот уред нов нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Дизајниран за модерен начин на живот. Стилска прецизно опремена кожа направена од винил од врвен степен што го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна Инсталација. Самолепливата налепница е лесна за инсталирање и отстранување без да остави остатоци што го олеснува испробувањето на различни кожи и дизајни.

Главните карактеристики

Избор на клиент