Aoybsell Xbox Еден Контролер Полнач, Двојна Слот Станица За Полнење со 2 Докинг Батерија На Полнење За Xbox Еден/Еден X/Еден S/Една Елита(Контролер Полнач1)
Новак

Aoybsell Xbox Еден Контролер Полнач, Двојна Слот Станица За Полнење со 2 Докинг Батерија На Полнење За Xbox Еден/Еден X/Еден S/Една Елита(Контролер

DEN 2.67

Во достапна форма

●Вклучен пакет : XBOX една рачка двојно полнење, е производ за полнење дизајниран според потребите за полнење НА XBOX една рачка Овој производ е опремен со две батерии, кои можат да се инсталираат НА XBOX една рачка за напојување.Овој производ е опремен и СО УСБ-Линија за полнење, кога батеријата е инсталирана во РАЧКАТА XBOX ONE, можете директно да ја наполните рачката преку основата за двојно полнење на овој производ. ●Пренослив дизајн И брзо Полнење ● оваа Станица За полнење Xbox One удобен и лесен дизајн е задоволен за носење и може да ги полни двата контролери истовремено! Нема потреба да чекате повеќе! Само земете ги контролорите на играта и забавувајте се со вашите пријатели!Потребни се само 4 часа за целосно полнење на батеријата На контролорот 2 Xbox и обезбедување до 7 часа време за играње, приклучокот За полнење Xbox one брзо ве враќа во играта. ●Лесно За Полнење●Едноставно одморете ги контролорите во станицата за полнење без да ги извадите батериите. Полначот за батерии xbox ќе престане да се полни автоматски по целосно полнење. ●Компактибилност со XBOX ONE КОНТРОЛЕР q оваа замена Xbox еден двоен Полнач е компактен, лесен и пренослив.Погоден за оригиналниот КОНТРОЛЕР Х-ЕДЕН. Ве МОЛИМЕ не играјте игри кога ја полните батеријата. Кога не играте игри, само ставете Го Вашиот Контролер За Игри Xbox One На Станицата за Полнење и потоа ќе започне автоматски да се полни без потреба од отстранување на батеријата. Компатибилен Со Xbox One / Xbox One S / Xbox One S Battlefield / Xbox One X / Xbox Еден Елитни Контролори. Наполнете Повеќе Xbox One/ One / One X/ Елитни Контролери : двојна станица За полнење За Xbox One Контролори го заменува куќиштето на Батеријата На Вашиот Xbox One Контролер, претворајќи ги во батерии на полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Химна
Новак
Химна
Во достапна форма
DEN 2.33
Вреднување на стоката: