Пургатори: Митот за Вампирите #2 ВФ/НМ ; хаос стрип
Новак

Пургатори: Митот за Вампирите 2 ВФ/НМ ; хаос стрип

DEN 271.84

Во достапна форма

Напишано Од Брајан Пулидо Илустрирано Од Џим Балент. Точка : Пургатори : Митот За Вампирите #2 Издавач : Хаос Писател : Брајан Пулидо Уметник : Џим Балент оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пред дождот 1994 г.
Новак
Пред дождот 1994 г.
Во достапна форма
DEN 1.33
Вреднување на стоката: