Слонови: Воени Играчки #1а ВФ/НМ ; Стрип За Слики
Новак

Слонови: Воени Играчки 1а ВФ/НМ ; Стрип За Слики

DEN 0.67

Во достапна форма

Напишано Од Ричард Старкингс Илустрирано Од Софрониј Моритат. Точка : Слонови : Воени Играчки #1а Издавач : Уметник За Покривање На Слики : Хозе Ладрон Писател : Ричард Старкингс Уметник : Софрониус Моритат Приказни : Бенд На Чудовишта! Забелешки : варијанта покритие Од Хозе Ладрон; Вклучува хозе Ладрон скица делот Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Главните карактеристики

Избор на клиент