Гилермо дел Торо потпиша АВТОГРАФИЈА ХЕЛБОЈ СИТЕ СИТЕ СИТЕ - Во главните улоги во Рон Перлман, Селма Блер, режисер на: Обликот на водата, лавиринтот на Пан, Пинокио, К
Новак

Гилермо дел Торо потпиша АВТОГРАФИЈА ХЕЛБОЈ СИТЕ СИТЕ СИТЕ - Во главните улоги во Рон Перлман, Селма Блер, режисер на: Обликот на водата, лавиринтот

DEN 2.33

Во достапна форма

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Информации за производот : Потпис (и) : Гилермо дел Торо Големина на предметот : 8.5andquot; x11andquot; Опис на артикалот : Скрипта со целосна филмска страница (автограмирана насловна страница проследена со целата скрипта; 3 дупки и прицврстени дупки) Локација на потпишувањето : додека е надвор во Newујорк (специфични детали што се достапни, на барање) Автентикација : ГМАА сертификат за автентичност ** за која било Предмет што веќе не е овластен Бекет (БАС), можеме ** да ја имаме таа услуга предвидена за дополнителна наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент